Sport

    Norsk OL-håp i villrede: – Jeg gråt litt i går
       Kilde: NRK - Sport | Publisert: (Monday, December 29, 2025 KL:10:36)
    Gårsdagens skulderskade i Tour de Ski setter OL-drømmen i fare for Mathilde Myhrvold. Sprinteren falt under den første etappen av touren, og fikk skulderen ut av ledd. Skulderen ble satt på plass, men hun måtte trekke seg. – Jeg gråt litt i går. Spesielt når man skjønner hva som har skjedd og at det kan snu så fort, så var det veldig kjipt. Men i det store og hele er det bare en skade, så jeg tok det fint utover kvelden Hun vil ikke utelukke OL helt, men erkjenner at håpet ikke er på topp. – Jeg skjønner at det kan bli vanskelig, sier Myhrvold til NRK. Hvilke følelser er det du har følt på de siste 20 timene? – Først var det bare at det var veldig vondt, mye smerter. Jeg rakk ikke tenke så mye før litt senere, men når jeg fikk den på plass og fikk mindre smerter, så går det bedre med meg.

Ord sky bassert på artikkel: 1070892
villrede - Gårsdagens - skulderskade - drømmen - Mathilde - Myhrvold - Sprinteren - etappen - skulderen - Skulderen - Spesielt - skjønner - kvelden - utelukke - erkjenner - vanskelig - følelser - smerter -



Om 123Nyheter.no

123nyheter.no's kompliserte og automatiserte søkemotor-crawler er satt opp etter en rekke avanserte menneskelig manipulerte variabler som den arbeider kontinuerlig ut ifra. Ingen nettsteder kan betale seg høyere opp på treffsidene. Nettstedene hvor nyheters-overskriftene hentes fra, er håndplukket.

123nyheter.no utvikles
av Tveit MEDIA. »