Sport

Liten annonse
    Veen røk ut: – Skal hjem og gråte
       Kilde: NRK - Sport | Publisert: (torsdag 17. juli 2025 KL:14.50)
    22 år gamle Laura Veen røk i forsøket på 400 meter under U23-EM i Bergen. Veen ble nummer fem, med tiden 53,91. – Jeg er veldig skuffet. Jeg hadde håp om gå videre. Nå skal jeg hjem å gråte. Jeg åpnet roligere enn jeg hadde planer om. Det er vanskelig å løpe blindt i bane åtte. Det er veldig kjedelig å ryke i forsøket når jeg håpte å løpe finalen, sier hun til NRK. Veen, som løper for Oslo-klubben Tjalve, var et av flere norske håp på distansen. Tidligere torsdag løp Henriette Jæger enkelt inn til en semifinaleplass på distansen.

Ord sky bassert på artikkel: 1031060
forsøket - skuffet - roligere - vanskelig - kjedelig - finalen - klubben - distansen - Tidligere - torsdag - Henriette - semifinaleplass -



Om 123Nyheter.no

123nyheter.no's kompliserte og automatiserte søkemotor-crawler er satt opp etter en rekke avanserte menneskelig manipulerte variabler som den arbeider kontinuerlig ut ifra. Ingen nettsteder kan betale seg høyere opp på treffsidene. Nettstedene hvor nyheters-overskriftene hentes fra, er håndplukket.

123nyheter.no utvikles
av Tveit MEDIA. »