Sport

    Molde-profil Breivik har forlenget
       Kilde: NRK - Sport | Publisert: (Thursday, May 16, 2024 KL:12:39)
    Moldes talent Emil Varhaugvik Breivik (23) har skrevet under på en avtale som strekker seg ut 2027. – Vi har noe på gang her, men vi har enda mer å gå på. Det gleder jeg meg til å være med på framover, sier Breivik til Moldes nettside. Breivik ble i fjor kalt inn på det norske A-landslaget for første gang, men fikk ikke spilletid. 23-åringen leverte 13 målpoeng på 28 kamper i Eliteserien i fjor. (NTB)

Ord sky bassert på artikkel: 930498
Breivik - forlenget - Varhaugvik - skrevet - strekker - framover - nettside - landslaget - spilletid - åringen - leverte - målpoeng - Eliteserien -



Om 123Nyheter.no

123nyheter.no's kompliserte og automatiserte søkemotor-crawler er satt opp etter en rekke avanserte menneskelig manipulerte variabler som den arbeider kontinuerlig ut ifra. Ingen nettsteder kan betale seg høyere opp på treffsidene. Nettstedene hvor nyheters-overskriftene hentes fra, er håndplukket.

123nyheter.no utvikles
av Tveit MEDIA. »